به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


واکنش احمد منتظری به حکم ۲۱ سال زندان: امیدوارم مقامات این حکم غیرقابل دفاع را نقض کنند

احمد منتظری با اظهار اینکه این حکم به قاضی دادگاه «دیکته شده است» گفت:‌ «من به دلیل فضای دادگاهم بسیار خوشبین بودم که قاضی استدلال ها و دفاعیات من را پذیرفته و با آن هم نظر است و من تبرئه خواهم شد. اما خیلی متاسفم که باید بگویم ظاهرا حکم از جای دیگری به قاضی دیکته شده است. حکم شش صفحه است که من از آن رو نوشت برداشتم و به زودی آن را منتشر خواهم کرد. نکاتی در این حکم مطرح شده که اصلا صحبتی از آن در دادگاه نشد. قاضی دادگاه در طول جلسه دادگاه قانع شده بود که من کار مجرمانه ای نکردم و اصلا فایل صوتی سری نبوده است.»

بنابر فایل صوتی منتشر شده، آیت الله منتظری خطاب به حاضرین در جلسه ۲۴ مرداد ۶۷ می گوید: «شما با این کار خود دستگاه قضایی را زیر سوال بردید. چندین سال شخص آقای نیری، و قضات یکی را محکوم کرده به پنج سال یکی را محکوم کرده به شش سال ، یکی ده سال، یکی پانزده سال. اینکه ما بیاییم بدون اینکه فعالیت تازه‌ای باشد اینها را اعدام کنیم معنی‌اش این است که همه ما گه خوردیم، همه دستگاه قضایی ما غلط بود.»منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است